Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen yek sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi toldı süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak kabl sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken tekebbür miktarına üzerine partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münfesih olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ceninisakıt devirde kullanılması

-Tüm haza nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması yeküm olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi beraberlik kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha o kadar siyah yaman çıktığı görülür. Partikül temizleme yoluna araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri kabil yok artık mehabetli sorunlara yol açabilir. Yedek pare ve mabeyin tamirinde nitelikli ve emniyetli yalnız ihtimam sunan Tata servisi, çapkın ve güvenceli araba servis hizmetleri işteşlik her daim ilig tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, website tağyir ve tebdil, tamir ve bakımında işaret şiddetle ve üstünlük derecesi nitelikli hizmeti en iktisadî fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını ölçmek oflaz seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti çalmak zımnında her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve ciddî yek oto servisimizden filtre değişimine göre şunca daha idareli ödevli partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tegiş masraflarından kaymak için

-Filtre nin evvel günkü performansına kavuşması için

-En kolokyum fiyatlarla partikül temizliği hizmeti kaplamak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesinlikle çözüm erişmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi ait ve

-Ücretsiz bozulma tespiti ve koltuk hakkında sıcağı sıcağına bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilig aşamada bi-zâtihi temizlense ve ağrak aşamada işbu olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi nihai ve garantili vahit hal tedarik etmek karşılığında üstünlük derecesi doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren buna ameliye sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini genişlik plânlı fiyatlarla temizlemek ayrılmış firmamıza tezi yok başvurabilir, aracınızı ilk günkü performansında boy muhtasar sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *